niedziela, 31 sierpnia 2014

Powrót!

Po niemalże 2 latach wracam do sieci, a łby Amfisbeny powoli znów się unoszą.
   Chciałbym przeprosić wszystkich, za tak długą zwłokę i podziękować za Wasze liczne emaile oraz motywujące komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że gra spodobała się tylu osobom. Dzięki za wiarę i wsparcie, to wiele dla mnie znaczy.
   A skoro zaczynam znowu pisać, to postanowiłem zmienić nieco szatę graficzną bloga. Mam nadzieję, że na korzyść, bowiem nie znam się zbyt dobrze na tworzeniu szablonów bloga. Do jej zrobienia wykorzystałem grafiki stworzone przez: Przemysława Krystaszka „REGNAR” (tło bloga oraz cytadela na bannerze), Łukasza Jaskólskiego "FADINGRAY" (2 postacie w tle bloga) oraz Davida Michaela Wrighta (postać na bannerze).
   Amfisbena nie umarła, a przez te miesiące - mimo braku czasu - udało mi się w wolnych chwilach dopracować kilka elementów gry. W najbliższym czasie post o dwóch zaległych rasach - ludzie i krasnoludy. Kolejne posty będą dotyczyły głównie mechaniki i tworzenia postaci, ponieważ nad tymi rzeczami ostatnio pracuję.
   Podziękowania dla Dylvisha, Meg, Ezekiaha Ravena, Marcina Segita, wszystkich obserwujących i komentujących bloga oraz społeczności Meblościanka RPG.
   Na koniec wrzucam dla klimatu pracę, którą specjalnie dla Amfisbeny stworzył znany Wam już Mateusz Rasiński, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Myślę, że grafika z powodzeniem może przedstawiać jednego z Entarów, o których była mowa w poście pt. „DRIADZI”.
  

Niebawem postaram się odpisać na zaległe emaile i komentarze. 
Pozdrawiam

16 komentarzy:

 1. No cóż, witamy z powrotem i owocnej pracy. Zaproszenie na MGF wciąż aktualne;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Łukaszu za miłe słowa :-). Chciałbym Ci również podziękować za Twoją propozycję związaną z Manufakturą Gier Fabularnych i przeprosić za zwłokę w odpisaniu. Popieram to co robicie na MGF'ie. Takie fora są potrzebne, bo zbierają ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nie wiem tylko, czy miałbym wystarczającą ilość czasu, żeby móc na forum się zaangażować. Domyślam się, że zajmuje to sporo czasu i wysiłku (tym bardziej doceniam i podziwiam wasze zaangażowanie). Nie mówię "nie", wszystko zależy, jak będzie dalej wyglądał progres Amfisbeny RPG. Zapewne warto byłoby zaistnieć na MGF'ie i móc na bieżąco zbierać informację i wymieniać myśli z forumowiczami :-). Jeszcze raz dzięki.

   Usuń
 2. Jedna uwaga: na tej stronie nie ma żadnego przekierowania (klikadła) na stronę główną tego bloga - nawet na bannerze na górze. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Michał dzięki za zwrócenie na to uwagi. Muszę to jakoś poprawić żeby banner odsyłał od razu na główną stronę. Bo na razie jest tylko ten napisik "strona główna" na dole.

   Usuń
 3. No w końcu!! Miałam nadzieję, że jeszcze będziesz pisać. :D W takim razie czekam na nowe posty :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia! Polak potrafi, wspieram.to! :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki KFC :-). No, w końcu kiedyś trzeba w tym crowdfundingu wystartować. Dojrzewam do tego, coraz bardziej :-).

   Usuń
 5. ..elen sila lumenn omentielvo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W języku Salvarian odpowiedź brzmiała by zapewne następująco: "Ha eth u me elur, ha eth". Co w mowie ludzkiej tłumaczyć by należało jako " Tak jest mój przyjacielu, tak jest" ;-)

   Usuń
 6. @Michał Przygodzki

  Nie zdałeś testu Percepcji. Jest na samym dole napis "Strona Główna". Choć mógłby też być link gdzieś u góry, gdzie zwykle się tego oczekuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-) Koniecznie muszę zrobić ten odnośnik do strony głównej. Bo tak, to robi się męczarnia przy korzystaniu z bloga.

   Usuń
 7. Byle szybko :) Jakieś zakładeczki dotyczące mechy i świata? Gdzie można poczytać o AMF?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marek
   Właśnie też o zakładkach pomyślałem, bo to na pewno ułatwi korzystanie z zawartości bloga. Może uda mi się je jakoś zrobić w przystępny sposób.
   Dłubię "pdf'a" z zarysem mechaniki. Jak go skończę wówczas wrzucę wszystkim do zapoznania się.
   Na razie jest tylko blog. W planach jest jeszcze funpage na fb, co by więcej "ludzisków" o grze mogło się dowiedzieć. A docelowo ma być porządna strona internetowa.

   Usuń
 8. A już myślałem, że projekt umarł. Bardzo miła niespodzianka, z niecierpliwością czekam na dalsze teksty i gotowy podręcznik. :]

  OdpowiedzUsuń